Mutfak Dolabı Fikirleri 2020

Mutfak Dolabı Fikirleri 2020 1

Mutfağınızı yeni mutfak dolabıyla yenilemek göz korkutucu görünebilir. Ancak evinizin kalbini yeniden canlandırmak, yalnızca aileniz için yemek hazırlarken organizasyonda size yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda konukları eğlendirirken kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.

Mutfak Dolabı Fikirleri

Hala planlamanın başlangıç ​​aşamalarındaysanız, depolama ihtiyaçlarınızı, mutfağın büyüklüğünü ve şeklini ve size ve ailenizin kişisel tarzına nasıl uygun bir alan oluşturabileceğinizi düşünün. Seçenekleri iyi değerlendirin ve tarzınıza uygun mutfak dolabını seçtikten sonra artık mutfak sizin için bir yaşam alanı haline gelecektir.

Mutfak dolabı çeşitleri çok fazla. Hangi mutfak dolabı sizin tarzınızı yansıtıyor gelin birlikte bakalım.

Geleneksel Mutfak Dolabı Çeşitleri

Daha geleneksel bir yapıya sahipseniz aşağıda sıraladığımız mutfak dolabı tam size göre.

Mutfak Dolabı Fikirleri 2020 2
Mutfak adası ile dolabı çeşitleri

Daha fazla depolama alanı ister misiniz? SVZ İç Tasarım’dan Sayre Ziskin tarafından tasarlanan bu mutfak dolabı , odayı daha iyi kullanmak için yerleşik rafları ve dolapları olan bir ada kullanıyor.

Mutfak Dolabı Fikirleri 2020 3
Mutfak dolabı çeşitleri

Mutfağınızda daha fazla saklama alanına ihtiyacınız varsa, baharatlarınızı ve çeşnilerinizi saklayabileceğiniz sığ mutfak dolabı oluşturun.

Mutfak Dolabı Fikirleri 2020 4
Koyu lacivert mutfak dolabı

Mutfak adasında kullanılan bu koyu lacivert rengi göz alıcıdır ve onu mekanın merkezini oluşturur. Böylece mutfak dolabınız mutfağınıza bir ahenk katacaktır.

Mutfak Dolabı Fikirleri 2020 5
Geleneksel koyu kahve mutfak dolabı

Evinize tam bir görünüm vermek için, evin genelinde kullanılan mutfakta aynı ahşabı kullanın. Bu koyu renk mutfak dolabı, evin geleneksel hissini tamamlar.

Mutfak Dolabı Fikirleri 2020 6
Aydınlık oluşturacak mutfak dolabı

Hafif ahşap zemin ve beyaz karo tezgah arası ile gri mutfak dolabın tasarımın merkezi olmasını sağlarken odayı aydınlatmaya yardımcı olacaktır.

Modern Mutfak Dolabı Çeşitleri

Bir mutfağı modern göstermenin elbette ki başlıca formülü dolaplarının modern olmasıdır. Daha modern bi mutfak dolabı istiyorsanız buyrun çeşitleri sizler için sunduk.

Mutfak Dolabı Fikirleri 2020 7
Altın donanımlı mutfak dolabı

Mutfak dolabında bu ara en rövanşta olan altın donanımlardır. Parlak ve zarif bir görünüm oluşturmak için tüm beyaz dolapları altın donanım ile eşleştirin.

Mutfak Dolabı Fikirleri 2020 8
Modern mutfak dolabı

Mutfak dolabında paslanmaz çelik aparatlar her zaman gerekli değildir. Dolabınızın rengine uygun aparatlar seçerek mutfağınız, yüksek teknolojiye sahip modern bir his uyandırır.

Mutfak Dolabı Fikirleri 2020 9
Mutfak adası ile mutfak dolabı

Tüm misafirlerin toplanmayı seveceği mutfağın odak noktası olabilecek bir mutfak adası kurun. Böylece mutfağınızda geçireceğiniz zamanlar size daha eğlenceli gelsin.

Mutfak Dolabı Fikirleri 2020 10

Mutfağınızı aydınlatmak için beyaz dolaplar, tezgahlar ve mutfak eşyaları bir arada kullanın. Bu öğeler doğal ışığı yansıtır ve alanı aydınlatır. Bırakın mutfak dolabınız içinizi aydınlatsın.

Mutfak Dolabı Fikirleri 2020 11
Siyah-gri mutfak dolabı

Şık ve modern bir görünüm elde etmek için mutfak boyunca siyah ve gri tonlarını karıştırın.

Çağa Uygun Mutfak Dolabı Çeşitleri

Şu an ki çağa uygun bir yaşam tarzınız varsa çağdaş mutfak dolabı tercih etmeniz mutfağınızda daha iyi bir yaşam alanı oluşturmanızı sağlayacaktır.

Mutfak Dolabı Fikirleri 2020 12

 

Kapıları mutfak dolabınızdan ayırarak üreticiliğinizi gösterin, böylece sadece rafların görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu çerçeveli kesikler, size açık hava vitrin verir ve kolay erişim sağlar.

Mutfak Dolabı Fikirleri 2020 13

 

Çeşitli kabin boyutları ve kapıları kullanarak odadaki derinlikleri ortaya çıkartın. Bunları aynı renk yaparak homojenliği koruyun. Böylece mutfak dolabınız mutfağınızı ferahlatsın.

Mutfak Dolabı Fikirleri 2020 14
Altın donanımlı mutfak dolabı

Mermer tezgahlı beyaz dolaplardaki altın donanım, Laura Burleson Interiors tarafından tasarlanan bu çarpıcı zevkli görünümü yaratıyor .Mutfak dolabında yeni bir çığır açıyor.

Mutfak Dolabı Fikirleri 2020 15

Mutfağınızı daha büyük göstermek için kullanılan ayna asırlık numara, bu çağdaş beyaz mutfak için de geçerlidir. Hem beyazın asilliği hem de mutfağa asılan bir dekoratif ayna ile mutfağınıza bir şıklık katmış olacak ayrıca ayna ile daha geniş bir görüntüye sahip olacaktır.

Mutfak Dolabı Fikirleri 2020 16

Mutfak dolabında önceden planlamak. Temiz bulaşıkları yerlerine geri getirmeyi kolaylaştırmak için dolabı doğrudan bulaşık makinesinin üzerine yerleştirin.

Rustik Tarz Mutfak Dolabı

Rustik tarz tam size göre mi ? Eski görüntüleri daha mı çok seviyorsunuz? Buyrun.

Mutfak Dolabı Fikirleri 2020 17
Köşe mutfak dolabı

Mutfağınızda her alanı değerlendirin. Bu rahat mutfakta, kapalı bir şekilde geniş bir köşe mutfak dolabı bulunur.

Mutfak Dolabı Fikirleri 2020 18
Ahşap – beyaz mutfak dolabı

Mutfak dolabı deyince aklınıza hemen tek renk gelmesin. Ahşaptan beyaza kadar çeşitli dolap çeşitlerinin birleştirilmesi eklektik bir görünüm oluşturabilir.

Mutfak Dolabı Fikirleri 2020 19
Rustik ahşap mutfak dolabı

Mutfak dolabında değişiklikler deneyin. Duvarları tümüyle kaplayarak güzel işlenmiş ahşap dolaplardan yararlanın. Doğal ahşabın arkasındaki duvarları beyaza boyayarak kontrast oluşturun.

Mutfak Dolabı Fikirleri 2020 20
Rustik mutfak dolabı

Mutfak dolabını ön plana mı çıkartmak istiyorsunuz? Duvarlarınızda veya tavanınızda dokular varsa, kalıplamalı geleneksel dolaplar mutfağınız için zarif bir çözüm olabilir.

Mutfak Dolabı Fikirleri 2020 21
Tezgah arası ile uyumlu mutfak dolabı

Dolap rengini tezgah arasında bulunan renklerle eşleştirerek mutfak temanızı tutarlı tutun. Mutfak dolabında farklılıklara yer açın.

Mutfak Dolabı Fikirleri 2020 22
Rustik koyu ahşap mutfak dolabı

Mutfağınızdaki renklerin birbirinden daha düz olduğundan emin olun. Bu rustik koyu ahşap dolaplar, odadaki daha açık renklerin kontrastına yardımcı olur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles